Pinigų srautas. Finansinis žaidimas. Kaip ištrūkti iš "Žiurkių rato"

  • Pinigų srautas. Finansinis žaidimas. Kaip ištrūkti iš "Žiurkių rato"
Prekės kodas: 101
Ar turime: Sandėlyje
79.00€
Kiekis
Apie žaidimą
KODĖL NAUDINGA MOKYTIS ŽAIDŽIANT?
Žaidimai yra veiksmingas mokymosi būdas, nes sudaro sąlygas praktiškai išbandyti įvairius dalykus. PINIGŲ SRAUTAS 101 sukuria aplinką, kurioje galima priimti su pinigais ir finansiniais dalykais susijusius gyvenimo sprendimus ir labai greitai pamatyti jų efektyvumą bei įvertinti padarinius.
 
PINIGŲ SRAUTO žaidimai prisideda prie "Turtingojo tėčio" misijos gerinti finansinę žmonijos padėtį ir leidžia tiek suaugusiems, tiek vaikams aktyviai dalyvauti tokiame žaidime, kuriame siūlomos finansinės galimybės ir išbandymai yra tarsi tikro gyvenimo atspindys. Gebėjimas numatyti finansinių sprendimų padarinius ir suvokti, kad finansinis išprusimas gali tiesiogiai lemti Jūsų gyvenimo kokybę, yra milžiniška "investicijų grąža", gaunama iš PINIGŲ SRAUTO žaidimų.
 
Suaugusieji ir vaikai žaidžia "Turtingojo tėčio" PINIGŲ SRAUTO žaidimus visame pasaulyje, nes siekia sužinoti daugiau apie pinigus ir finansus, kad įgytas žinias galėtų taikyti savo kasdieniame gyvenime.
 
Žaidimo taisyklės
ŽAIDIMAS ŽAIDŽIAMAS DVIEM ETAPAIS
I etapas. "Žiurkių ratas"
"Žiurkių ratas" yra vidinis žaidimo lentos ratas. (Daugelis diena iš dienos bėgame kaip žiurkės rate.) Kiekvieno žaidėjo tikslas yra ištrūkti iš "Žiurkių rato" į greitkelį. Norint iš jo ištrūkti, reikia investuoti ir sukurti tokį pinigų srautą, kad pasyviosios pajamos viršytų visas išlaidas.
Komentaras
Šiame žaidimo etape kiekvienas žaidėjas išsirinkęs specialybę su jau nustatytomis pajamomis ir išlaidomis stengiasi įsigyti kuo daugiau aktyvų, t.y. nekilnojamo turto, akcijų, obligacijų, verslų, duodančių pasyvias pajamas. Taip pat gali tekti ne kartą kreiptis į banką dėl paskolų pradiniams įnašams už aktyvus arba menkniekius, kurie visais atvejais yra pasyvai. Žaidimo metu galima "susilaukti" vaikų, netekti darbo, patirti tam tikrus rinkos pokyčius. Su laiku, standartinės taisyklės gali tapti per lengvos, todėl rekomenduojama žaidimo taisykles keisti jas apsunkinant. Žaidimo tikslas yra ištrūkimas iš "Žiurkių rato" ne tik žaidime, bet ir realiame gyvenime, todėl kuo labiau taisyklės priartės prie realybės, tuo žaidimas taps sudėtingesnis ir įdomesnis.
II etapas. "Greitkelis"
"Greitkelis" - išorinis žaidimo lentos ratas. (Čia lenktyniauja tik turtingieji.)
Jūsų tikslai ištrūkus iš "Žiurkių rato" į "Greitkelį":
1. įgyvendinti savo svajonę ("Greitkelio" rožinės spalvos langeliai)
ir/arba
2. padidinti mėnesio pinigų srautą.
Komentaras
Šiame žaidimo etape jau nebereikia pildyti pajamų ataskaitos ir balanso kaip "Žiurkių rate", tačiau vis dar reikia didinti pasyvias pajamas siekiant kuo greičiau įsigyti savo svajonę. Išėjus iš "Žiurkių rato" Jūsų pasyvios pajamos padauginamos 100 kartų, todėl pinigų srautai yra daug didesni, tačiau taip pat padidėja ir tikimybė juos prarasti. Šio etapo taisyklių ypatingai apsunkinti nereikėtų, kadangi pagrindinė žaidimo esmė slypi ištrūkime iš "Žiurkių rato".
Laimite žaidimą, jei:
1. pirmi nusiperkate "Svajonę"
arba
2. pirkdami įvairius verslus (žali langeliai) pirmi sugebėsite sukurti 50 000 dolerių pinigų srautą "Greitkelyje".
 
Sunkesnės "Žiurkių rato" taisyklės:
1. Išimti visas 1 dolerio akcijų korteles.
2. Neriboti vaikų skaičiaus.
3. Praradus darbą, praleidžiant kiekvieną ėjimą sumokėti bankui išlaidas.
4. Neduoti paskolų menkniekiams įsigyti.
5. Apriboti paskolų davimą. Padauginti pinigų srautą 10-15-20-25-30 kartų taip nustatant didžiausią paskolos sumą. 
6. Sumokėti už visus įsipareigojimus siekiant išeiti iš "Žiurkių rato".
7. Skolinti pinigus vieni kitiems ir gauti pasyvias pajamas iš privačių paskolų.
8. Galimybė pirkti aktyvus kartu su vienu iš žaidėju procentaliai pasidalinant įsipareigojimus ir pasyvias pajamas.
 

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras
Susiję produktai
PERŽIŪRĖTOS PREKĖS