Brass: Birmingham

Prekės kodas: 9781988884042
Ar turime: Sandėlyje
65.00€
Kiekis

"Brass Birmingham“ yra pasakojimas apie konkuruojančius verslininkus per Anglijos pramonės revoliuciją 1770–1870 m. 

Midlensas yra regionas centrinėje Anglijos dalyje. Čia buvo pagrindinės anglių kasyklos. Pramoninė aglomeracija buvo sukoncentruota aplink Birmingemo miestą. Dėl anglies telkinių ir gamyklinių dūmtraukių dūmų ji buvo praminta Juodąja šalimi.

Žaidimas pagrįstas tomis pačiomis taisyklėmis kaip ir jo pirmtakas ,,Brass Lancashire". Jūs sukursite savo pramonės imperiją, užmezgę ryšį palei vandens kanalus ir geležinkelius, taip pat statydami ir modernizuodami įvairias įmones, tokias kaip tekstilės gamyklos, anglies kasyklos, liejyklos, manufaktūros, keramikos dirbtuvės ir alaus daryklos. Visi žaidimo veiksmai atliekami naudojant korteles. Žaidimas yra intensyvesnis nei jo pirmtakas: septyniolika svarų, kaip pradinis kapitalas, anglis ir geležis yra brangesni. Be to, žaidime yra naujas šaltinis (alus) ir prekybininkų žetonai. Įmonių tipai buvo pertvarkyti: jų yra daugiau, jų parametrai yra įvairesni. Pridėtos „Joker“ kortelės, sudarančios atskirą kaladę ir leidžiančios sukurti bet kurią įmonę bet kuriame mieste.

Kiekviena era susideda iš kelių raundų, kurių skaičius priklauso nuo žaidimo dalyvių skaičiaus. Žaidėjai gali atlikti šiuos veiksmus (du per apsisukimą):

Įmonės statyba. Už kai kuriuos reikės sumokėti anglimi arba geležimi. Pačių įmonių modernizavimas. Žaidėjai atsisako žemesnio lygio įmonių, kad galėtų kurti stipresnius verslus, kurie uždirba daugiau pajamų ar daugiau pergalės taškų.

Vandens kelių ir geležinkelių plėtra nuo vietų, kurios jau įtrauktos į jūsų transporto tinklą, iki naujų vietų.

Pagamintų prekių pardavimas. Pastatų gamyba, sujungta kelių tinklu su turgaviete, suteikia galimybę iškeisti prekes į pinigus ar pergalės taškus.

Žaidimas trunka dvi žaidimų epochas: kanalų erą (1770-1830) ir geležinkelių erą (1830-1870). Daugiausiai pergalės taškų pelnęs verslininkas „Railroad Age“ pabaigoje laimi žaidimą.

"Brass Birmingham“  ir ,,Brass Lancashire" remiasi ta pačia mechanika, tačiau taisyklių skirtumų pakanka, ir abu žaidimai turi savo tempą ir savo rinkinį skirtingais keliais į pergalę. Bet kokiu atveju, originali Martino Wallesso išrasta paskolų, kaip žaidimų mechaniko, koncepcija kartu su logistikos iššūkiais pavertė „Brass“ šiuolaikine klasika. 


Žaidimo rūšis: 

Ekonominis

Pramonė / gamyba

Transportas

Mechanizmai:

Pajamos

Paskolos

Prekyba

Tinklo ir maršruto statyba

Eilės tvarka: Pagal statistiką

Kintamas surinkimas 

Žaidėjų skaičius: 2-4

Trukmė: 60-120 min

Rekomenduojamas amžius: 14+

BGG įvertinimas: 3 [8.6]

Leidėjas: Roxley

Išleidimo metai: 2018

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras
Susiję produktai
PERŽIŪRĖTOS PREKĖS