BRESSER Junior 6x21 vaikiški žiūronai mėlyna spalva

  • BRESSER Junior 6x21 vaikiški žiūronai mėlyna spalva
Firma: Bresser
Prekės kodas: 4007922069593
Ar turime: Sandėlyje
32.80€
Kiekis

Ar norėtumėte vykti į kelionę? Tada pažvelkite į tolį su BRESSER „Junior 6x21“ žiūronais. Vaikščiodami miške stebėkite gyvūnus, sekite paukščių kelią danguje arba vienas pirmiausių atraskite savo draugus slėpynių žaidime. Gyvūnai, augalai, žmonės - kad ir ką sutiktumėte nuotykių metu, su šiais žiūronais galite pamatyti 6 kartus didesnius. Žiūronai buvo pagaminti specialiai vaikų rankoms: gumuotas paviršius reiškia, kad jūs visada tvirtai juos laikote.


Nustatymai žiūronuose yra vaikų žaidimas: atstumą tarp žiūrimų lęšių galite lengvai reguliuoti lenkdami žiūronus, kol jie atitiks atstumą tarp jūsų akių. Tada pražvelkite pro juos ir pasukite fokusavimo ratuką, kol pamatysite fokusuotą objektą. Nešiojate akinius? Ne bėda: paprasčiausiai užlenkite akinių dangtelius ir laikykite žiūronus priešais akinius.

Kad jūsų nauji vaikiški žiūronai būtų gerai apsaugoti, kai būsite lauke, gausite atitinkamą krepšį su „Velcro“ segtuku. Galite pritvirtinti prie diržo. Nes norite greitai išsitraukti savo žiūronus, kai bailus gyvūnas prabėga pro šalį. Jei ant lęšių netyčia patenka nešvarumų, tai nėra problema. Su objektyvo valymo skudurėliu jie vėl labai greitai valomi. Mūsų pasaulis siūlo daug daugiau, nei galite pamatyti plika akimi. Apžiūrėkite aplinką su „BRESSER Junior 6x21“ žiūronais.SAVYBĖS

Vaikams tinkamo dizaino žiūronai

Tvirti ir lengvai laikomi silikoninio paviršiaus dėka

Centrinis fokusavimo diskas

Sulankstomi dangteliai žmonėms, nešiojantiems akinius

Reguliuojamas tarpupilinis atstumas

Rinkinyje rasite:

žiūronus

riešo dirželį

maišelį

naudojimosi instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras
Susiję produktai
PERŽIŪRĖTOS PREKĖS