14 viename: Saulės energijos robotas-konstruktorius

Firma: 4M
Prekės kodas: 7300009507986
Ar turime: Sandėlyje
34.90€
Kiekis
14 viename: Saulės energijos robotas-konstruktorius
Šis konstruktorius gali padidinti vaikų kūrybinę jėgą, nes pirmiausia jie turi būti surinkti.
 
Saulės energija varomas robotas gali būti paverstas 14 skirtingais robotais, kurie apima daugybę juokingų ir funkcinių judesių. Galima lengvai pakeisti: iš uodegos pinti šunį -> paleisti vabaliuką -> vaikščioti krabu -> tapti banglentininku -> greitaeige mašina -> zombiu ... Robotu rinkinys suteikia unikalias robotų judėjimo galimybes: judėti žeme ir vandeniu .
 
Su alternatyvia energija, vaidinančia tokį svarbų vaidmenį šiuolaikiniame Pasaulyje, nėra geresnio būdo pradėti vaikus mokytis pagrindų apie šią technologiją. Laimei, šį produktą maitina saulė, taigi nereikia jokių baterijų. Robotai juda veikiami saulės spinduliais ir leidžia vaikams kurti ir naudoti savo neribotą vaizduotę.
 
 
Kaip sakoma, "Mūsų vaikai yra ateitis". O ateityje yra tikrai aišku,kad  atsinaujinantys energijos šaltiniai ir ekologiškos technologijos vaidins pagrindinį vaidmenį mūsų vaikų gyvenime. Su "14" 1 "Educational Solar Robot Kit", leiskite jiems sužinoti apie savo ateitį ir smagiai tai padaryti.
 
Saulės energija varomas robotas gali būti paverstas 14 skirtingų robotų režimų, kurie apima daugybę juokingų ir funkcinių judesių.
 
Rekomenduojamas 10 metų +

Daugiau informacijos klauskite telefonu: 8-610-49000

 

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras
Susiję produktai
PERŽIŪRĖTOS PREKĖS