Robotas Driežas

Prekės kodas: 3700802101123
Ar turime: Sandėlyje
36.00€
Kiekis
Šis egzotinis augintinis gali padėti susekti įsibrovėlius ar sekti tave aplink namą! Sukurkite jį sau ir pasigirkite savo išskirtiniu naujuoju augintiniu.
 
Šių Frilled driežų gimtinė yra Šiaurės Australija ir Pietų Naujoji Gvinėja ir jų pavadinimas yra susijęs su karūna aplink kaklą. Jie naudoja karūną, kad išgąsdintų plėšikus, apgintų savo teritoriją ir įspėtų galimą draugę. "Frilled Lizard Robot Kit" leidžia jums išbandyti savo inžinieriaus įgūdžius, kartu sudėjus savo egzotišką naminį gyvūnėlį, kuris yra labai lengvai prižiūrimas bet atrodo kaip tikras.
 
Roboto driežo konstruktoriių sudaro visas komplektas tai ko jums reikia, kad sukonstruotumėte driežą, naudodami išsamų 38 puslapių instrukcijų vadovą. Vadove žingsnis po žingsnio parodyta kaip jungiasi  plastikinės dalys . Driežas turi du režimus - "pabėgimo" režimą, kuris paskatina jį išskleisti karūną-šukas, atidaryti burną ir ištrūkti kiekvieną kartą, kai infraraudonųjų spindulių jutiklis aptinka jūsų buvimą, ir "follow-me" režimą, kuris nurodo kad driežas turi sekti jus kaip tai daro tikrasis augintinis.
 
Tai puikus konstruktorius, skirtas konstravimo ir inžinerinių įgūdžių vystymui, tuo pačiu gauti puikių įgūdžių prižiūrėti naminius gyvūnėlius!
 
"Frilled Lizard Robot Kit" sudėtyje yra:
 
2 x krumpliaračiai (balta)
4 x pavaros
Pavarų dėžė su velenu
5 x prispaudimo varžtai
3 x šešiabriauniai velenai
3 x apvalūs velenai
Kompiuterio lenta
2 x variklis su jungtimi
Akumuliatoriaus laikiklis su jungtimi
PC plokštė su jungtimi
Lipdukas lapas
Lipni juosta
5 x plastiko dalies lakštai
38 puslapių išsamus vadovas
Konstravimui reikalingos papildomos medžiagos, įskaitant įstrižainės pjovimo mašiną, atsuktuvą, peilį, plaktuką ir 4 x AAA baterijas (neįskaičiuotos).
 
 
Rekomenduojama nuo 10 metų ir vyresniems. Netinka vaikams iki trejų metų.
 
Konstrukcinis dydis: 370 x 170 x 120 mm

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras
Susiję produktai
PERŽIŪRĖTOS PREKĖS