Garantija

SMARTWORLD.LT el. parduotuvėje įsigytoms prekėms taikoma gamintojo teikiama garantija, kuri įprastai pridedama kartu su preke. Prekių garantijos sąlygos bei terminai nurodyti prekių aprašymuose ir yra gamintojo atsakomybė. Kitoms prekėms yra suteikiama garantija LR nustatyta įstatymų tvarka.

Pardavėjas neatsako už tai, jeigu prekės spalva, forma, dydžiu ar kitais parametrais neženkliai skiriasi nuo gamintojo pateikiamų savybių.

Grąžinimas

Brokuotos, netinkamos kokybės, komplektacijos prekes galima grąžinti vadovaujantis: Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001m. birželio 29d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Šiuo atveju prekių grąžinimo, keitimo išlaidas apmoka pardavėjas. Grąžinti galima prekes ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekių įsigijimo dienos. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui pinigus per 14 darbo dienų nuo prekių patekimo į pardavėjo buveinę dienos. Esant kitiems grąžinimo atvejams, prekių grąžinimas galimas, jei atitinka: „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisykles nustatytą tvarką, Ūkio ministro įsakymas Nr. 258 2001 rugpjūčio 17d. Taip pat, kai yra laikomasi sekančių taisyklių:

Grąžinama prekė turi būti originalioje neapgadintoje pakuotėje. Grąžinamos prekės turinys ir komplektacija turi būti be trūkumų, tokia pati kaip ir išsiųsta pirkėjui. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėšytos etiketės, nepažeistos apsauginės plėvelės) Grąžinant prekę būtina pateikti jos pirkimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Grąžinamas prekes Pirkėjas įsipareigoja atsiųsti į paštomatą arba Lietuvos pašto skyrių adresu: Islandijos pl. 32, LT-47446, Kaunas (PPC „Mega“) darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 valandos.

Saugokite pirkto produkto pakuotę, nes ji gali būti originali ir jei grąžinant, ji bus apgadinta, mes būsime priversti išskaičiuoti nuostolį iš grąžinamos sumos. Pakuotė laikytina apgadinta, jei ji suplyšusi, įplyšusi, įlinkusi, sulinkusi, įbrėžta, aprašinėta, apipiešta, apklijuota ir kita. Atminkite, kad daug mūsų produktų yra trapūs ir dūžtantys ir jūs esate atsakinga(s), kad grąžinami produktai ir prekės mus pasiektų nesugadintos (įskaitant originalią pakuotę), todėl turite užtikrinti kokybišką įpakavimą (apsaugines plėveles ir kitas saugos priemones). Jei prekė gauta kokybiška, o grąžinama su pažeidimais.

Šiuo atveju prekių grąžinimo, keitimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui pinigus per 14 darbo dienų nuo prekių patekimo į pardavėjo buveinę dienos.

Kilus klausimams, kreipkitės:
Skambinkite: +370 610 49000
Rašykite: [email protected]